Centrum Handlu Korczowa Dolina

Centrum Handlu Korczowa Dolina - największe centrum handlowe na granicy z Unią Europejską

Ten największy obiekt handlowy położony jest w miejscowości Młyny na Podkarpaciu, w odległości 2 km od granicy z Ukrainą, przy wschodniej granicy Unii Europejskiej, w strefie ruchu bezwizowego.
W sierpniu 2011 roku została otwarta Hala Kijowska, pierwszy z trzech budynków z parkingiem na ponad 700 miejsc postojowych.
W przestronnym kompleksie o łącznej powierzchni najmu 45 000 mkw. docelowo funkcjonować będą trzy hale: Kijowska, Lwowska i Doniecka z parkingiem na 2 200 miejsc.

Korczowa Dolina Sp. z o.o. z dniem 14.10.2009 uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością i działa w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001:2008 w zakresie wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych.

Centrum Handlu Korczowa Dolina wyróżnia doskonała lokalizacja. Obiekt powstał w strefie ruchu bezwizowego - 2 km od największego przejścia granicznego z Ukrainą w Korczowej – przy najdłuższej trasie transeuropejskiej E40 oraz autostradzie A4, głównym szlaku komunikacyjnym łączącym Europę Zachodnią z Ukrainą.
Strefa ruchu bezwizowego pozwala na swobodne przekraczanie granicy obywatelom z Ukrainy. Jest to także strefa Tax Free, dzięki której mieszkańcy Ukrainy bezpośrednio w Centrum mogą otrzymać zwrot podatku VAT od zakupionych towarów, w specjalnie stworzonym punkcie obsługiwanym przez najwyższej rangi specjalistę Global Blue.

Ważnym atutem hal jest duża różnorodność wielkości powierzchni lokali handlowych – już od 16 mkw. – z możliwością łączenia modułów.
Nowoczesne przestrzenie handlowe, przestronne korytarze i przejrzysty system wizualizacji zapewniają wysoki standard warunków sprzedaży i prezentacji oferty.
Dodatkową zaletą projektu jest infrastruktura, która powstała przy udziale inwestora - centrum obsługi biurowej i Tax Free,
przestrzeń ekspozycyjna do profesjonalnej prezentacji oferty polskiej i zagranicznej oraz warunki do realizacji dużych kontraktów.

Zapraszamy do współpracy

 

NASZA OFERTA (link)
INFORMACJE DLA NAJEMCÓW (link)
KONTAKT (link)

    PLIKI DO POBRANIA
  • icopobierz | Korczowa Dolina - ulotka
  • icopobierz | Hala Lwowska - ulotka