Oferta inwestycyjna

UWAGA! Informacje zamieszczane są według kolejności zgłoszeń.

 • Galeria Sanowa

  galeria_sanowa_1_4x3.jpg

  Nazwa firma / Instytucja: Galeria Sanowa
  Profil działalności: Oferta inwestycyjna
  Oferta / Produkt: Galeria Sanowa znajduje się w malowniczym zakątku południowo-wschodniej Polski, przy trasie tranzytowej, 13 km od przejścia granicznego Polski z Ukrainą w Medyce. Jest to jedyna w mieście i w promieniu 100 km Galeria Handlowa.
  Galeria Sanowa to nowoczesna architektura na mapie Przemyśla, zbudowana przy nowopowstałej obwodnicy miasta. Galeria Sanowa to kilkadziesiąt sklepów i stoisk (sklepy odzieżowe, obuwnicze, galanteryjne, sportowe, drogerie jak również sklepy oferujące sprzęt RTV i AGD) na blisko 60.000m2 powierzchni oraz parking podziemny na ponad 800 samochodów. Jest to nowoczesne rodzinne centrum, w którym odbywają się bezpieczne imprezy dla rodzin z dziećmi, pokazy mody i imprezy sportowe pod okiem profesjonalnej ochrony. To pierwszy taki obiekt w mieście z markami sieciowymi, jakich tu – w Przemyślu nigdy nie było: H&M, Cubus, C&A, Douglas, Ryłko, Wojas, Apart, New Yorker, CCC, Deichmann, Reserved, Mohito, Martes Sport, Empik, Matras, Rossmann, Smyk oraz sala zabaw dla dzieci Jupi Park. Ofertę dopełnia market wielobranżowy Kaufland. Kawiarnie i restauracje to miejsca dające klientom chwile wytchnienia i możliwość skorzystania z bezprzewodowego Internetu WI-FI. Z myślą o klientach spoza UE stworzony został także punkt rozliczeń TAX-FREE oferujący swoje usługi pod marką Global Blue, który zapewnia najwyższej klasy system refundacji VAT.
  Dużym udogodnieniem dla indywidualnych zagranicznych klientów z Ukrainy są wycieczki zakupowe organizowane regularnie, w dwutygodniowych odstępach czasu, na trasie Lwów – Przemyśl – Lwów.
  Dane teleadresowe: ul. Brudzewskiego 1, 37-700 Przemyśl tel. +48 16 733 12 10, fax. +48 16 733 12 11, e-mail: biuro@galeriasanowa.pl
  Adres internetowy: www.galeriasanowa.pl
  Facebook: LINK 1 | LINK 1